„AIDS: GERIAU ŽINOTI“

Gruodžio pirmąją minima Pasaulinė ŽIV ir AIDS diena. Sklaida apie ŽIV infekciją siekiama sustiprinti visuomenės budrumą ir padidinti gyventojų informuotumą apie ŽIV ir AIDS.

Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje gruodžio 2 dieną surengta akcija Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Akcijos metu mokyklos bendruomenei išdalinti raudonos spalvos kaspinėliai. Raudonas kaspinas – tai tarptautinis paramos, prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir AIDS simbolis. Išleistas informacinis stendas, kuriame atsispindėjo pagrindinė informacija apie ŽIV ir AIDS.

Aštuntos klasės mokiniams gruodžio 3, 4 dienomis pravestos integruotos pamokos „AIDS: geriau žinoti – 19“. Biologijos mokytoja V. A. Tamašauskienė kartu su mokyklos visuomenės sveikatos specialiste D. Beniušiene supažindino mokinius apie ŽIV ir AIDS, kitų užkrečiamų ligų profilaktika, rizikingo elgesio pasekmes, vyko aktyvios diskusijos, klausimų – atsakymų apibendrinimai. Mokiniai įvardino, kad pagilino žinias apie ŽIV, kitų užkrečiamų ligų profilaktiką, kad panašaus pobūdžio užsiėmimų jiems tikrai reikia.

                                                                                         Informaciją parengė visuomenės sveikatos priežiūro specialistė D. Beniušienė


Keisti teksto dydį