,,Dainuok, žiemužėle 2019″

Kai į duris beldžiasi gražiausios metų šventės, jų laukimą papuošia graži ir jauki muzika. O mes Šv. Kalėdas pasitinkame džiugiai ir dainingai!

Gruodžio 14-15 dienomis Radviliškio kultūros centre vyko jubiliejinis –penkioliktasis Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkursas-festivalis ,,Dainuok, žiemužėle 2019″.

Pirmąją konkurso dieną pasirodė ansambliai ir 4-7 metų solistai. Iš viso buvo apie 83 dalyvius iš Lietuvos ir užsienio! Mūsų progimnazijai atstovavo priešmokyklinės grupės ugdytinis Klavijus Altuchovas (5m.). Atlikęs linksmą dainelę ,,Voro puota“ buvo apdovanotas gausiais publikos plojimais ir komisijos sprendimu pelnė diplomanto vardą.

Antrąją dieną vyko vyresniųjų solistų pasirodymai. 14-16 metų amžiaus kategorijoje pasirodė ir mūsų mokyklos 8c klasės mokinė Roveda Zacharevičiūtė. Šioje kategorijoje dalyvavo 23 solistai iš visų Lietuvos miestų ir miestelių. Komisija nepagailėjo savo balų ir susumavus rezultatus, Rovedai atiteko II-oji vieta.

Ačiū sakome ne tik puikiai pasirodžiusiems vaikams, bet ir jų tėveliams, Indrei ir Jurandui Altuchovams bei Vaidai Zacharevičienei, kurie įdėjo daug pastangų ir kantrybės, kad šie pasirodymai būtų taip gerai įvertinti!

Informaciją parengė muzikos mokytoja Deimantė Brazdeikytė


Keisti teksto dydį