Darbingi ir pergalingi sportiniai metai

2017 – 2018 m. m. Liudviko Stulpino progimnazijos mokiniams – darbingi ir pergalingi sportiniai metai. Džiaugiamės, kad mūsų kvadrato mergaičių ir berniukų rinktinės Klaipėdos Mero taurės varžybose buvo nenugalimi. Berniukų kvadrato komanda Lietuvos mokyklų kvadrato varžybose užėmė II-ąją vietą.

Šios pergalės suteikė daug teigiamų emocijų ir sustiprino norą dalyvauti, siekti pergalių ir kitų sporto šakų varžybose: lengvosios atletikos, rankinio, futbolo, krepšinio, stalo ir lauko teniso, rankų lenkimo. Pirmą kartą 6 klasės mergaičių komanda išbandė jėgas Lady golo varžybose ir Klaipėdos mieste tapo čempionėmis.

Šiandien skiname sėkmingo sportinio dalyvavimo darbo vaisius. Susumuoti Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių rezultatai. Progimnazijų grupėje mūsų mokyklos mokiniai iškovojo garbingą I-ąją vietą.