Erasmus + projektas „Inovatyvus ir atviras mokytojas – sparnai mokinio sėkmei“ tęsiasi

Įsibėgėjus pavasariui mokytojai toliau tobulina savo žinias ir įgūdžius svečiuose šalyse, semiasi naujų minčių ir idėjų, kad pamokos būtų įdomesnės, naujoviškesnės ir skatintų mokinius labiau domėtis vienu ar kitu mokomuoju dalyku.

                      Kovo 19 d. pradinių klasių mokytoja Edita Gužauskienė vyko į Kiprą, Nikosiją, kur dalyvavo savaitės trukmės „Interactive media for „Interactive“ Teaching“ kvalifikacijos kėlimo kursuose. Mokytoja mokėsi dirbti įvairiomis kompiuterinėmis programomis, tokiomis kaip Googl formos, atliko praktines užduotis, kuriant interaktyvias prezentacijas ir klausimynus. Dalyvavo filmo, iš nuotraukų su Movie Maker programa, kūrimo procese. Domėjosi, kaip įgytas žinias pritaikyti mokymo procese.

                      Įgytomis žiniomis mokytoja Edita Gužauskienė dalinsis su mokyklos bendruomene, taikys jas pamokose, taip siekdama sudominti mokinius, gerinti mokymo procesą ir gauti atgalinį ryšį iš moksleivių.

                                                                                      Parengė pradinių klasių mokytoja Edita Gužauskienė

Projekto veikla finansuojama iš Erasmus + Europos Sąjungos švietimo, ugdymo, jaunimo ir sporto programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Medžiaga atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį medžiagoje pateikiamos informacijos naudojimą.


Keisti teksto dydį