Integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka

Vasario 10 dieną mokykloje buvo suorganizuotos dvi integruotos lietuvių kalbos ir literatūros bei matematiko pamokos. Tai projekto „Tyrinėjimo menas“ viena iš antrojo etapo veiklų, todėl pamoką stebėjo kūrybos agentė Ona Bajorinienė bei kelios Mokytojų klubo narės.

                     Pamokų, kurias ruošė ir vedė lietuvių kalbos mokytoja Auksė Naujokienė ir matematikos mokytoja Jolanta Andrijauskienė, metu 7b klasės mokiniai lavindami XXI amžiaus gebėjimus – kūrybiškumą, lyderystę, bendravimą ir bendradarbiavimą – prisiminė, kaip kurti stebuklines pasakas ir į jas įterpti kombinatorikos elementą – galimybių medį.

                      Pamokos pabaigoje mokiniai burtų keliu išsitraukė žinomą veikėją ir jo vardu turėjo papasakoti, kas pamokoje labiausiai sekėsi, patiko. Smagu buvo išgirsti, kad mokiniams lavinti XXI amžiaus gebėjimus integruojant pamokas labai patiko.

Programą ,,Tyrinėjimo menas“ įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.


Keisti teksto dydį