Olimpinis mėnuo 2020

Šiais metais rugsėjo 28 – spalio 23 dienomis visoje Lietuvoje vyko projektas ,,Olimpinis mėnuo.“ Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą.

Rugsėjo 28 – spalio 04 dienomis projekte dalyvavo ir mūsų progimnazijos 2e ir 4c klasių mokiniai. Pirmadieniais ant sienos kabinome Ąžuolo, Amio, Unos ir Lukos plakatus, persiuntėme vaikų tėveliams skirtą medžiagą. Pirmoji savaitė buvo skirta fiziniam aktyvumui. Mokiniai išbandė įvairias, nuotaikingas Ąžuolo mankštas, mokėsi judėjimo įgūdžių ir aktyviai judėjo muzikos ritmu. Mokiniai buvo skatinami aktyviai leisti laiką pertraukose ir, jei įmanoma, pamokose. Antrąją savaitę skyrėme sveikai mitybai. Mokytojai ir tėveliai reikšmingai prisidėjo prie vaikų sveikos mitybos formavimo, padėjo ne tik pamėgti, tačiau ir teigiamai vertinti visavertį sveikatai palankų maistą. Likusias dvi savaites vaikai mokėsi atpažinti, suprasti ir įvardyti emocijas, žiūrėjo video, kalbėjo apie kokybišką poilsį.

Mėnesio pabaigoje pasidarėme mini Olimpinio mėnesio aptarimą, užbaigėme projektą, išsidalinome gautus diplomus. Juk kiekviena maža pergale turime pasidžiaugti!

                                                                                                                   Informaciją parengė Dalė Andruškienė


Keisti teksto dydį