Pažinkime Europą kartu

„Pažinkime Europą kartu‘‘- tai puiki galimybė patobulinti anglų k. žinias bei pažinti Europos šalių kultūrą, mąstymo būdą bei kasdienį gyvenimą.

Keturių mėnesių projekte dalyvavo 3c, 3b, 4a, 4b, 4c, 4d klasių moksleiviai, tėvai, anglų kalbos ir pradinių klasių mokytojai. Buvo pasirinktos Europos šalys, kuriose mūsų mokyklos 8 pedagogai kėlė kvalifikaciją pagal Erasmus+ KA1 projektą  „Inovatyvus ir atviras mokytojas – sparnai mokinio sėkmei“.  Kiekviena klasė rinko informaciją apie pasirinktos  šalies kultūrą, papročius, įžymybes. Taip pat gamino vėliavėles, rengė stendus, kuriuose atsispindėjo šalies koloritas, diskutavo apie skirtumus ir panašumus, atliko interaktyvias  užduotis, mokėsi tos šalies žodžių bei frazių, dainų ir šokių.

Finalinis projekto pristatymas įvyko 2017 m. kovo 21 d. mokyklos vakaronėje  “We‘re Travelling through European Countries…‘‘, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos bendruomenė, tėvai ir partneriai iš  Erasmus + KA2 projekto, kurie atvyko iš įvairių Europos šalių. Tėvai ir mokiniai, naudodamiesi  IKT bei kitomis priemonėmis, kūrybingai pristatė savo pasirinktas  šalis. Ypatingai daug gerų emocijų visi patyrė klausydamiesi dainų bei stebėdami temperamentingus šokius ‚“Tarantella‘‘, “Flamenko‘‘, „Letkis‘‘, turkų liaudies šokį.

Pasibaigus kelionei po Europos šalis, visi buvo pakviesti sugrįžti į Lietuvą ir pasivaišinti tradiciniais lietuviškais patiekalais. Projektas  “Pažinkime Europą kartu‘‘ įkvėpė vaikus geriems potyriams ir  pažinimui keliauti  po Europos šalis ir mokytis užsienio kalbų.

 Anglų kalbos mokytoja Virginija Dičbanienė


Keisti teksto dydį