Premjera įvyko!

Kovo 2 dieną po 4 pamokų progimnazijos mokytojai ir mokiniai buvo pakviesti į aktų salę. 6c klasės mokiniai ir režisierius Tomas Jašinskas pristatė kelis mėnesius kurtą dainą ir vaizdo klipą “Šeštokų mokykla”. Šis kūrinys – tai projekto “Tyrinėjimų menas” bendras kūrėjo ir mokinių darbo rezultatas.

Po pristatymo aptardami kūrybinį procesą mokiniai pasidžiaugė, kad su Tomu buvo įdomu dirbti. Bet paklausti, ar norėtų būti scenos žvaigždėmis, kai kurie purtė galvas – darbas įrašų studijoje reikalauja daug pastangų ir kantrybės.

Šeštokų auklėtoja Deimantė Brazdeikytė, kartu su auklėtiniais dirbdama prie šio projekto, turėjo galimybę mokinius pažinti dar geriau: ji įsitikino, kad Armandas puikus kompozitorius, Deividas – nepakartojamas repo atlikėjas, Svajūnas gali gražiai šokti, Gabrielė drąsiai pristatyti klipą prieš gausų būrį bendruomenės narių, o visi kiti kurti linksmą atmosferą renginio metu.

Renginyje taip pat viešėjo ir su Mokytojų klubu dirbanti kūrybos agentė Ona Bajorinienė bei viešnia iš Vilniaus Gintė Jasienė.

Programa ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ yra bendras asociacijos ,,Kūrybinės jungtys“ ir Britų tarybos projektas. Jos įgyvendinimą finansuoja Britų taryba ir Lietuvos kultūros taryba.


Keisti teksto dydį