Projektas „100 Vilties miesto darbų Lietuvai“

Mūsų progimnazijos 1-8 kl. mokiniai vasario – kovo mėn. aktyviai ir ypatingai kūrybingai dalyvavo Klaipėdos m. ugdymo įstaigų projekto „100 Vilties miesto darbų Lietuvai“ III etape „Vilties širdelės – 101“. Šį projektą organizavo ir tęs organizavimą Klaipėdos miesto tikybos mokytojų metodinė taryba, VšĮ Šv. Pranciškaus onkologijos centras, Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas. Pagrindinis šios prasmingos iniciatyvos tikslas – ugdyti atjautą ligoniams, ugdytinių meninius, kūrybinius bei prezentacinius gebėjimus. Mokinių savo rankų (padedant ir tėveliams) darbeliai – širdelės – tiesiog džiugino akis. Širdeles mokiniai kūrė pačiomis įvairiausiomis technikomis iš įvairių medžiagų. Buvo surengta šių kūrybinių darbelių parodėlė mokykloje, o po to darbeliai „iškeliavo“ pas ligonius ir ligoniukus, kaip Vilties dovanėlės.

   Nuoširdžiai dėkojame išradingiems mūsų mokiniams ir jų tėveliams. Ypatingai dėkojame mokytojoms, kurios su savo ugdytiniais noriai įsijungė į šį projektą: Olgai Bakševičienei, Giedrei Jonauskienei, Andželai Lamakinienei, Vilmai Petrauskienei, Jolantai Kasperavičienei, Audronei Žukovai ir Vidai Žirnovai.

   O mūsų mokyklos merginų vokalinis ansamblis dalyvavo projekto III etapo baigiamajame renginyje – pristatyme miesto bendruomenei Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje, kovo 15 d. Dėkojame jų vadovei, muzikos mokytojai Deimantei Brazdeikytei.

   Ketiname įsijungti ir į šio puikaus projekto IV etapą balandžio mėn.

Informaciją parengė dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja – metodininkė Vida Žirnova