Projektas ,,Our Favourite Food‘‘

   Nuo vasario 19d. 4b klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame e-Twinningo projekte ,,Our Favourite food‘‘. Projektas vyko 4 mėnesius. Jo tikslas buvo propaguoti sveiką gyvenimo būdą, susipažinti su kitų Europos šalių tradicine virtuve, valgymo įpročiais. Projekte dalyvavo 9-11 metų moksleiviai iš 14 Europos šalių: Jungtinės Karalystės, Slovakijos, Lietuvos, Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Portugalijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos.

   Vykdydami projekto veiklas mokiniai nagrinėjo ,,Sveiko maisto piramidę‘‘, kūrė savo mėgstamų patiekalų receptus, anketas sveikos mitybos klausimais, studijavo kitų šalių valgymo įpročius, patiekalų įvairovę.

   Projekto galutinis rezultatas buvo pristatyti ,,Twin Space‘‘ erdvėje savo nacionalinės virtuvės populiariausią patiekalą.

     Mūsų mokyklos mokiniai gamino cepelinus. Reikėjo parodyti ne tik puikias anglų kalbos žinias, tačiau ir pats gamybos procesas buvo didelis iššūkis ketvirtokams. Šiam sudėtingam procesui atlikti mums talkino technologijų mokytoja metodininkė Olga Bakševičienė.

   Mokymasis dalyvaujant e- Twinningo pojektuose padeda visapusiškai lavinti tarpdalykinius įgūdžius: anglų kalbos gebėjimus , kritinį mąstymą, kūrybiškumą, iniciatyvumą ir prasmingai susieti veiklas realaus gyvenimo situacijose. Tad linkime kuo daugiau mokytojų ir mokinių dalyvauti šioje veikloje.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Dičbanienė


Keisti teksto dydį