Projektas ,,Nepakirpti sparnai“

Sausio 13-oji Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. 1991 metų sausio 13 dienos įvykiai šiandieniniai kartai yra tolima ir miglota praeitis, virtusi baisia pasaka. Šiai datai prisiminti ir paminėti dailės mokytoja Ina Loginova ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Zakarienė parengė projektą ,,Nepakirpti sparnai“, į kurį įtraukė 4-7 klasių mokinius ir jų tėvelius, mokytojus.

4b, 5a. 5c klasių mokiniai savo mintis apie Lietuvos laisvę perteikė piešiniuose ,,Mano svajonių miestas“ ( pridedami geriausi darbai). 6b klasės mokiniai išsiuntė darbelius miesto konkursui ,,Lietuva – jūrinė valstybė“.7b klasės mokiniai per informacinių technologijų ir lietuvių kalbos ugdymo pamokas ieškojo atsakymų, ką jiems reiškia žodžiai LAISVĖ, NEPRIKLAUSOMYBĖ ir savo mintis užrašė esė. Štai kelių mokinių darbų ištraukos Padlet lentoje: https://padlet.com/jolitasimkute/f16p6np5tx5f.

Informaciją pateikė informacinių technologijų mokytoja Jolita Golovataja ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Zakarienė


Keisti teksto dydį