Užgavėnių tradicijos ,,Online“

Nuotolinis mokymasis – iššūkis ne tik mokiniams ar mokytojams, bet ir tradicijų puoselėjimui. Visi įprasti renginiai, kurie būdavo švenčiami būryje draugų, mokinių ir mokytojų, keičiami į netradicinius renginius įvairiose mokymosi platformose.

Šiais metais Užgavėnes šventėme kiek kitaip nei įprastai, tačiau vaikų veiduose netrūko šypsenų, juoko, šokių ir dainų. Kartu su mokytojais: Dale Mažeikiene, Valentina Mikalauskiene, Deimante Brazdeikyte, Jonu Petrausku, Ina Loginova, Asta Grudzinskiene, Olga Bakševičiene, Giedre Jonauskiene bei Nijole Giliene, vasario 8-12 dienomis, vaikai kūrė Užgavėnių kompozicijas: darė kaukes, piešė piešinius, persirengę įvairiausiais personažais, šoko Užgavėnių šokius, dainavo tradicines dainas, grojo fleitomis ir kepė pačius skaniausius blynus! O paskutinę dieną prieš atostogas net sudalyvavo blynų valgymo čempionate!

Džiaugiamės ne tik vaikais, kurie įdėjo labai daug darbo ruošdamiesi šiai žiemos-pavasario šventei, bet ir tėveliais, kurie padėjo vaikams kūrybiškai atlikti visas užduotis.

Kai švenčiame visi drauge, šventės tampa įspūdingomis! Tad ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Pasižiūrėkite ir Jūs.

Informaciją pateikė muzikos mokytoja Deimantė Brazdeikytė


Keisti teksto dydį