Dalyvavimas konferencijoje

Gegužės 7 dieną minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ta proga Klaipėdos ,,Vyturio“ progimnazijoje vyko respublikinė mokinių, mokytojų, bibliotekininkų konferencija ,,Skaitymo kultūra mokykloje: nuo mokytojo iki vaiko“. Pranešėjai susirinko iš Vakarų Lietuvos ir Klaipėdos miesto mokyklų. Mūsų Progimnazijai atstovavo 6b klasės mokinys Deimis P. Jo pranešimo tema ,,Kelionė per puslapius“ sudomino mokinius,  mokytojus ir vertinimo komisijos narius. Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo ir Sveikatos departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Sipavičienė Deimiui įteikė Padėką už dalyvavimą ir puikų pranešimo pristatymą. Taip pat mūsų Progimnazija gavo nominaciją ,,Knygų ambasadorius“ ir  Švietimo skyriaus vedėjos Vidos Bubliauskienės padėką.

 Ši konferencija tapo puikia platforma mokiniams, mokytojams ir bibliotekininkams dalytis gerąją patirtimi ir kartu ieškoti  efektyvių būdų, kaip užauginti smalsų ir sąmoningą skaitytoją.

Informaciją parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Zakarienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

Skip to content