Išvyka į Klaipėdos turizmo mokyklą

Lapkričio 23 d. 8c klasės mokiniai tik pabaigę pamokas vyko į Klaipėdos turizmo mokyklą. Karjeros ugdymo popietė buvo praleista prasmingai.

Susipažinome su profesijomis, kurias galima įgyti šioje mokykloje. Akį užmetėme į cechus, kur vyksta įvairiausių skanumynų gamyba, stebėjome barmenų šou ir, žinoma, ragavome kokteilių ypatingais šiaudeliais, kurie leidžia degustuoti iš vieno indo. Sėdėjome prie gražiai serviruoto stalo ir klausėmės apie tarptautinius Turizmo mokyklos mokinių pasiekimus, gebėjimus, kurių reikia, norint įgyti vieną iš čia pasirenkamų profesijų.

Mokykloje yra galimybė mokytis po 8 – os klasės, taip pat galima lankyti modulius, mokantis kitoje miesto gimnazijose, bei po dvejų metų įgyti specialybę. Šioje mokykloje 30 % teorijos, profesines kompetencijas mokiniai įgyja praktikos metu.

Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami į mokyklos valgyklą, restoraną bei cukrainę, kurioje galima pasmaguriauti būsimų konditerių kepinių bei virėjų patiekalų. Tai buvo pirma, bet nepaskutinė išvyka – pažintys su kitomis profesijomis tęsis.

Kviečiame progimnazijos mokinius pasidomėti ir apsilankyti https://ktm.lt/ .

Medžiagą pateikė istorijos mokytoja Eglė Jociuvienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian