Knygų ekspertų kovos

Šiemet mūsų Progimnazijos mokiniai antrą kartą dalyvavo Klaipėdos apskrities projekte „Knygų ekspertų kovos“.
Nuo vasario mėnesio 6b klasės mokiniai: Vesta D., Radvilė F., Denas S. ir Aistė S., pasivadinę „Kapitonais“, atsakingai skaitė ir analizavo tris knygas: Jurgos Vilės ir Linos Itagaki „Sibiro Haiku“, Kotrynos Zylės „Siela sumuštinių dėžutėje“ ir Gendručio Morkūno „Grįžimo istorija“.
Gegužės mėnesį mokiniai lankėsi aštuoniose Klaipėdos bibliotekose, kur keliaudami knygos „Sibiro haiku” keliais, atliko įvairias kūrybines užduotis.
Birželio 6 dieną Klaipėdos kultūros fabrike vyko „Knygų ekspertų kovų“ konkurso-festivalio finalinis etapas, kuriame „Kapitonai“ 5-6 klasių grupėje iškovojo KNYGŲ EKSPERTŲ SKAITYMO AMBASADORIŲ vardą! Džiaugiamės, kad mokiniai ne tik turėjo puikią galimybę išbandyti savo jėgas nestandartinio formato konkurse, bet ir susipažino bei pabendravo su nuostabiais Lietuvos rašytojais!
Pokalbio su Kotryna Zyle metu išgirdome įdomų pamąstymą apie knygų skaitymą ir rašymą. Rašytoja vaikus drąsino ne tik skaityti knygas, bet ir pamėginti jas rašyti! O rašant nebijoti klysti! Rašymą ji palygino su sportu, o juk visi žinome, kad „raumenys auga sportuojant“. Taigi, artėjant vasaros atostogoms, palinkėsime vaikams SPORTUOTI.
Mokinius konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Eglė Lenkauskienė.
Prie konkurso užduočių parengimo prisidėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laura Rojutė-Maselskienė.

Informaciją parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Eglė Lenkauskienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian