Konkurso „Lietuviško žodžio šviesoje“ laureatė

Gegužės 6 d. Klaipėdos universitete vyko tradicinis jau 21-asis moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“. Jame Progimnazijai atstovavo ir laureate tapo 6c klasės mokinė Milda V. Konkursui mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laura. Dėkojame mokinei ir mokytojai už lietuviško meninio žodžio puoselėjimą ir skleidimą.

Informaciją parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laura Rojutė-Maselskienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

Skip to content