Lietuvos kiokušin karatė kata čempionatas

Kovo 12 dieną vyko Lietuvos kiokušin karatė kata čempionatas. Jame dalyvavo 49 sporto klubo Okinava sportininkai, kurie iškovojo net 48 medalius – o tai reiškia, jog pasiektas net 97% efektyvumas. Bendroje komandinėje įskaitoje pagal iškovotų medalių skaičių Okinaviečiai liko antri iš visų Lietuvos klubų. Klaipėdos Liudviko Stulpino mokiniai Elvina Barsteigaitė ir Armandas Čižauskas iškovojo sidarbo medalius, o Urtė Eigirdaitė ir Urtė Kaniavaitė bronzos medalius asmeninėse kata rungtyse. Komandinėje rungtyje Elvina Barsteigaitė, Armandas Čižauskas ir Urtė Kaniavaitė iškovojo auksą, o Livija Jurėnaitė, Urtė Eigirdaitė ir Urtė Jonauskaitė iškovojo bronzą. Šį kartą vos per žingsnį nuo apdovanojimų liko, tačiau varžybose puikiai pasirodė Emilis Grikšas (mokytoja Kristina Basova). Labai džiaugiamės puikiais mokinių rezultatais.