Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Žvakelių šviesoje jūra rami“

Artėjant Vėlinėms, spalio 27 dieną, mūsų bendruomenė tradiciškai pagerbė kapitono Liudviko Stulpino atminimą. Gausus būrys bendraminčių susitiko prie kapitono kapo Smiltynės Kopgalio kapinaitėse, kur mūsų Progimnazijos mokiniai ir jų mokytojai Giedrė Stončienė, Jonas Petrauskas ir Rūta Grybaitė dedikavo literatūrinę-muzikinę kompoziciją ,,Žvakelių šviesoje jūra rami”.

            Susirinkusiuosius maldai pakvietė Klaipėdos dekanato jaunimo dvasios vadovas kunigas Vidmantas Daugėla, įkvepiančiais žodžiais dalijosi Lietuvos Jūrininkų sąjungos pirmininkas Aleksandras Kaupas, asociacijos ,,Jūrų kapitonų klubas“ pirmininkas Juozas Liepuonius, Telšių rajono mero patarėja Lina Jokūbauskienė, atvykusi kartu su kapitono Liudviko Stulpino atminimo įamžintoju, Žemaičių kultūros draugijos nariu, jūrininku ir pedagogu Vaclovu Bartkumi. Pagarbą kapitonui atidavė Lietuvos skautijos jūrų skautų Liudviko Stulpino laivas, Aukštosios jūreivystės mokyklos atstovai ir Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos mokiniai. Už bendrystę ir tradicijos puoselėjimą visiems padėkojo Progimnazijos direktorė Diana Čedavičienė.

            Džiugu, kad mūsų Progimnazijos tradicija suburia tuos, kurie puoselėja pagarbą kapitono Liudviko Stulpino atminimui ir vertina jo indėlį į Lietuvos kaip jūrinės valstybės kūrimą.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Černiauskienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian