Pamokos Klaipėdos senamiestyje

Niūrų lapkričio 11 d. penktadienio rytą 5b klasės mokiniai pradėjo gera nuotaika, nes jų laukė pamokos kitoje erdvėje – Klaipėdos senamiestyje. Atlikus pradžios refleksiją paaiškėjo ne tik mokinių nuotaikos, bet ir lūkesčiai. O jie buvo visai paprasti – gerai praleisti laiką, sužinoti naujų ir įdomių dalykų bei sėkmingai įveikti užduotis.

Technologijų pamoka prasidėjo mokyklos kiemelyje. Čia penktokai suko rudeniškas gėles iš klevo lapų. Tai jų dovana Klaipėdos miestui.

Autobuse mokiniai turėjo lietuvių kalbos pamoką. Jos metu daugiau sužinojo apie karalienę Luizę ir jos įtaką Klaipėdos miestui.

Pažintis su karališkąja šeima tęsėsi atvykus į Klaipėdos senamiestį. Šį kartą anglų kalba. Čia penktokai grupėse turėjo surasti iki šių dienų išlikusius miesto objektus, menančius Prūsijos karalystės gyvavimą Klaipėdos krašte. 7 objektų nuotraukas jie panaudos kitoje anglų kalbos pamokoje kurdami internetinę knygutę apie mūsų miestą.

Klajodami Klaipėdos senamiestyje penktokai įsitikino, kad matematika lydi mus kiekviename žingsnyje, tik retas kuris tai pastebi. Štai stačiakampis ir trikampis ant pastato sienos, štai erdvinė figūra ant stogo. O skaičių kiek… Net ant šaligatvio! Ar lengva tai pastebėti? Mokiniai prisipažino, kad ne.

Apėję Klaipėdos senamiestį ir atlikę paskirtas užduotis, pavargę penktokai grįžo namo. Dar kartelį viską pakartos atlikdami užduotis Teams platformoje ir reflektuodami Reflectus programėlėje.

Medžiagą pateikė anglų kalbos mokytoja Kristina Rasiukienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian