PAMOKOS MOKYKLOS RŪSYJE

Kovo 9 dieną 8a,b klasėms vyko integruotos literatūros ir dailės pamokos tema ,,Gražinos paveikslas literatūros ir dailės pamokose (pagal A. Mickevičiaus poemą ,,Gražina“). Mokiniai, perskaitę kūrinį, literatūros pamokos metu, vadovaujami mokytojos Rimos, ieškojo išskirtinių Gražinos išorės ir charakterio bruožų, išsiaiškino karžygės žygdarbį. Aštuntokai internete surado vaizdų, susijusių su viduramžiais: pilių, karžygių, mūšio iliustracijų. Visą surinktą medžiagą mokiniai persikėlė į telefone esančią galeriją ir taip pasiruošė dailės pamokai.
Mokytoja Ina dailės pamokoje supažindino aštuntokus su nauja dailės raiškos technika – piešimu anglimi – ir pristatė darbų temas bei vertinimą. Abi mokytojos nusivedė mokinius atlikti užduočių į mokyklos rūsį. Per 25 minutes gimė originalūs, puikūs karžygių portretai (artimiausiu metu prie 215 kabineto bus galima susipažinti su darbų paroda).
Grįžę į kabinetą mokiniai gavo trumpą literatūros testą, taip pat parašė savo nuomonę apie pamoką netradicinėje erdvėje.
Aštuntokai su nekantrumu lauks panašių pamokų. Tikimės, kad jų norai išsipildys.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Zakarienė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian