Pažintis su Klaipėdos turizmo mokykla

Gegužės 4 dieną 7a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Andžela ir karjeros specialiste Greta lankėsi Klaipėdos turizmo mokykloje. Viešųjų ryšių specialistė Roberta supažindino mokinius su mokymo programomis, profesinio mokymo galimybėmis bei stojimo tvarka. Mokiniai turėjo progą susipažinti su įvairiomis profesijomis, kurias galima įgyti šioje mokykloje. Buvo pristatyti 9–10 klasių mokomieji dalykai, profesijų pasirinkimo galimybės, tobulėjimo perspektyvos bei registracijos procesas. Ekskursijos metu septintokai aplankė skirtingų profesijų praktinio mokymo erdves. Didelį įspūdį paliko padavėjų-barmenių pasirodymas bei galimybė patiems išbandyti šią profesiją – gaminti kokteilius iš sulčių, sirupo ir ledukų naudojant specialius barmenų šaukštelius ir kitus įrankius. Taip pat mokiniai mokėsi įvairiais būdais lankstyti servetėles, kurdami stalo serviravimo grožybes taip, kaip tai daro profesionalūs padavėjai-barmenai. Šios naujos patirtys suteikė daug džiugių emocijų ir įsimintinų akimirkų. Mokiniai taip pat sužinojo, kad miesto gyventojai ir svečiai kviečiami apsilankyti mokyklos valgykloje, restorane, cukrainėje bei naujojoje picerijoje, kur galima paragauti būsimų konditerių kepinių, virėjų patiekalų ir šviežiai keptų picų. Karjeros ugdymo popietė buvo įdomi, naudinga ir prasminga.

Informaciją parengė karjeros specialistė Greta Bagdonaitė

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

Skip to content