Respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė-patyriminė konferencija „MIESTAS PRIE JŪROS“

Kovo 26 dieną Progimnazijoje įvyko dar vienas prasmingas renginys, apjungęs mokytojus ir mokinius – Respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė-patyriminė konferencija MIESTAS PRIE JŪROS. Parengti pranešimą, jį perskaityti klausytojų auditorijai, sudominti konferencijos dalyvius – nelengvas darbas.

Šių metų konferencijos programa buvo kupina įdomių ir prasmingų pranešimų, naujų netikėtų žinučių, naujo, kitokio požiūrio į savo gimtąjį miestą. Pranešėjų amžius įvairus: nuo 2 klasės mokinuko iki brandaus, išmintingo mokytojo. Vieni iš kitų mokėmės, dalinomės, darėme atradimus.  

Į svečius atvyko Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro mokiniai su savo mokytojais, parodė mums tylos pasaulio galimybes, sujaudino, palietė širdį, iškvietė ašarą. Malonumas akiai – Kretingos meno mokyklos mokytojos Birutės Česnauskienės paroda DVELSKMAS, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro būrelio ,,Šeštadienio dirbtuvėlės” fotokoliažų paroda ,,Baltijos jūros įkvėpti”, stendiniai pranešimai  – ,,Palangos architektūra”, ir ,,Klaipėdos gatvių spindesy”, kurie atkeliavo iš Palangos Vlado Jurgučio ir Klaipėdos Sendvario progimnazijų. Virgina Budinavičienė vėl atvėrė Progimnazijos muziejaus duris smalsuoliams, o džiugią nuotaiką užkodavo teatralizuota kompozicija ,,Jūros bangose” ir mažųjų dainorėlių balsingos dainos apie jūrą. Šilumos ir pasitikėjimo suteikė Progimnazijos direktorės Dianos Čedavičienės ir Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ilonos Milkontės sveikinimo žodžiai. Dirbome iš peties, o konferencijos pabaigoje jautėmės ne tik džiugiai ir pakylėtai, bet ir pavargę. Natūralu. Juk konferencija viena iš nelengvo darbo formų. Taip ir turėjo būti. Ačiū dalyviams ir svečiams, dėkojame Progimnazijos mokiniams, gražiai atstovavusiems mūsų Progimnazijai, kolegoms, pasiūliusiems pagalbos ranką ir visiems, kas šiandien buvo su mumis.

P.S. Plačiau skaitykite programoje.

Informaciją parengė dorinio ugdymo (etikos) ir istorijos mokytoja Eglė Dičiūnė

« 2 »

SOCIALINIAI TINKLAI

PROJEKTAI

DRAUGAI

NAUJIENŲ ARCHYVAS

EnglishLithuanianRussian